Dzisiaj jest: 3.3.2024, imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana

Nadajnik radiowy Hetronic NOVA-S (Nowy)

dodano: 2021.12.07 ważne do: 2040.02.16 wyświetleń: 471
Szczegóły ogłoszenia:

Jeśli oczekujesz w pracy łatwości użycia, niezawodności i lekkości, NOVA-S jest idealnym rozwiązaniem dla aplikacji wymagających jedynie ograniczonej funkcjonalności cyfrowej. Ekonomiczny, ale wytrzymały nadajnik, NOVA-S wyposażony jest w opcjonalne przełączniki przerzutowe lub przyciski sterujące. Ze względu na niewielką wagę urządzenie może być trzymane przez operatora lub przymocowane do pasa biodrowego, który zapewnia swobodę ruchów i zmniejsza zmęczenie operatora.

Nova-S jest ulubionym urządzeniem wśród operatorów na rynku leśnym i pomp do betonu. W połączeniu z odbiornikiem Hetronic Nova-S zapewnia bezproblemową integrację obwodów maszyny.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Nova S lub chcesz skonfigurować własne rozwiązanie, skontaktuj się z ekspertem technicznym w celu omówienia twoich potrzeb. Części zamienne znajdziesz w dziale starowanie radiowe suwnic.

Parametry techniczne nadajnika sterowania radiowego Hetronic NOVA-S:

  • Waga: 369 g
  • Diody LED stanu do pracy i niskiego poziomu baterii
  • Częstotliwości robocze: 4xx MHz, 868 MHz
  • Zasięg: 100 m
  • Opcjonalne elementy sterujące: przycisk START / RÓG, przełączniki, pokrętła i przełączniki kluczykowe
Kontakt
Dźwigi OK Sp. z o.o.
ul. Krótka 6, 95-050 Konstantynów Łódzki ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.