O firmie

Gabinet stomatologiczny dr. n.med Michała Juncewicza świadczy zabiegi stomatologiczne dla mieszkańców Łodzi, okolic oraz innych krajów. Przez wiele lat liczni pacjenci uzyskali pomoc w rozwiązaniu trudnych problemów zdrowotnych oraz estetycznych – odzyskali piękny i zdrowy uśmiech. Jak w każdej dziedzinie medycyny, tak i w stomatologii duże znaczenie ma diagnostyka. Wczesne wykrycie i leczenie choroby pozwala uniknąć wielu niepotrzebnych powikłań. Gabinet wyposażony jest w sprzęt umożliwiający dokładną diagnozę, co w połączeniu z kompetencjami i doświadczeniem stomatologa pozwala zapewnić skuteczne leczenie.

Jednym z wielu aspektów, które decydują o naszym wyglądzie, jest uśmiech. Dla wielu pacjentów, którzy z racji wykonywanego zawodu (np.: przedstawiciel handlowy), kontaktu z ludźmi, opieka stomatologiczna staje się koniecznością, gdyż muszą się cieszyć nienaganną prezencją. W gabinecie świadczone są zabiegi, dzięki którym zęby stają się zdrowe i piękne. Ale nie tylko wygląd powinien skłaniać Państwa do regularnych wizyt. Wiele chorób jamy ustnej rozwija się bez widocznych i odczuwalnych objawów. Proces próchnicy zębów przebiega bezboleśnie, a skutki nieleczonej próchnicy mogą prowadzić nawet do utraty zęba.

Gabinet stomatologiczny dr. n. med. Michała Juncewicza wykonuje zabiegi wszczepiania implantów. Pacjenci, którym brakuje zębów, szczególnie widocznych podczas mówienia lub uśmiechania się, odczuwają duży dyskomfort. Dodatkowo żucie pokarmów jest upośledzone, co wpływa na zdrowie całego przewodu pokarmowego i organizmu. Rozwiązaniem tego problemu może być uzupełnienie protetyczne z wykorzystaniem implantów. Jest to trwała i skuteczna metoda leczenia.

Wizyta w gabinecie stomatologicznym powinna wiązać się dla pacjenta z pozytywnym odczuciem. W codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, by pacjenci odzyskiwali zdrowie, ale również żeby leczenie było przyjemnym doświadczeniem.