O firmie

Spółka Dźwigi OK jest wiodącym na rynku hydrauliki siłowej dystrybutorem podzespołów oraz części zamiennych znanych na całym świecie producentów. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kompetencyjne potwierdzone certyfikatami umożliwiają oferowanie usług serwisowych i naprawczych niemalże wszystkich typów dźwigów, żurawi. Rozwój firmy możliwy jest dzięki lokalnym klientom oraz stałe rozszerzanej ofercie. Bezpośrednie kontakty z przedstawicielami producentów pozwalają na elastyczne prowadzenie kontraktów.
Największym osiągnięciem firmy jest skuteczna ekspansja na rynku zagraniczne. Wraz z inwestycjami budowlanymi i przemysłowymi za naszą wschodnią granicą wzrosło zapotrzebowanie na urządzenia,  sprzęt oraz części zamienne do hydrauliki siłowej. Wizerunek firmy jak rzetelnego kontrahenta na krajowym rynku zaczął przekładać się na pozytywną opinię na rynkach Europy Wschodniej.

Sukces nie byłby możliwy bez kompetentnych, pełnych pasji i zaangażowania pracowników. Dzięki wysokim umiejętnością i doświadczeniu oraz chęcią dzielenia się swoją wiedzą potrafią sprostać wysoko specjalistycznym oczekiwaniom. Stale wymieniamy doświadczenie na branżowych targach zarówno w kraju jak i poza granicami. Uczestnicząc niemalże przy każdej okazji w szkoleniach zdobywają bezcenną wiedzę pozwalając firmie realizować zlecenia i usługi na najwyższym poziomie.
Obecnych oraz przyszłych klientów zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, która prezentuje pełną ofertę handlową oraz szczegółowe warunki współpracy.

Produkty

Pełna oferta firmy firmy Dźwigi OK dostępna jest na stronie internetowej. Korzystając z możliwości prezentujemy główne grupy asortymentu:
  • części zamianie do hydrauliki siłowej
  • silniki hydrauliczne
  • pompy hydrauliczne
  • rozdzielacze hydrauliczne