Dzisiaj jest: 22.5.2022, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Odchudzanie z trenerem personalnym

dodano: 2020.08.10 ważne do: 2022.05.19 wyświetleń: 604
Szczegóły ogłoszenia:

Odchudzanie możemy rozumieć jako pewien proces, którego celem jest redukcja masy ciała. Poprzez odpowiedni trening, dietę i zmianę nawyków żywieniowych obserwujemy powolny proces utraty masy ciała. Z czasem odchudzanie przybiera wymierną formę widoczne są pierwsze efekty. Maleje masa ciała - wzrasta sprawność, poprawia się kondycja fizyczna. Na przestrzeni kilku miesięcy regularnych treningów efekty widoczne są dla Twoich znajomych i rodziny. Łódź jest dla wielu osób nie tylko przestrzenią miejską szarą, zakorkowaną. W Łodzi panują idealne warunki do treningu plenerowego kilkanaście siłowni, kilkanaście kilometrów ścieżek rowerowych i mnóstwo klubów fitness i siłowni. Takie zaplecze treningowe zadowoli każdego, kto chce trenować zarówno na świeżym powietrzu jak i w doskonale wyposażonych klubach. Możesz w redukcji masy ciała ćwiczyć sam/sama lub wybrać - trening personalny. Odchudzanie trzeba jednak pamiętać jest procesem, który nie kończy się w szatni po treningu. Twoja uwaga powinna być skupiona na diecie i porach posiłków, odpowiednim nawodnieniu. Nie bez znaczenia jest motywacja. Z mojej perspektywy i doświadczenia wynika, że osoby ćwiczące regularnie z trenerem personalnym mają lepsze wyniki i szybciej osiągają sukces.

Odchudzanie z trenerem personalnym to przede wszystkim bezpieczeństwo! Ćwiczysz pod okiem trenera, który obserwuje każdy Twój ruch, odżywiasz się według zaleceń uzyskanych podczas konsultacji dietetycznych Twój organizm potrzebuje odpowiedniej ilości kalorii zwróć uwagę z jednej strony dzięki treningowi wzrasta zapotrzebowanie energetyczne z drugiej strony celem ćwiczeń jest redukcja masy ciała. Korzystając z doświadczenie trenera personalnego unikniesz niebezpiecznych sytuacji, które mają duży wpływ na zdrowie.

Sprawdź co zyskujesz:

  • trening dwa razy w tygodniu,
  • trening w parach możesz ćwiczyć wraz z przyjaciółką,
  • trening plenerowy - od wiosny do jesień jeśli warunki atmosferyczne są korzystne,
  • konsultacje dietetyczne,
  • plan treningowy.

Zapraszam za stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo szereg wiadomości i szczegóły mojej oferty: www.maciejkrysiak.pl odchudzenia z trenerem personalnym

.
Kontakt
Maciej Krysiak Trener Personalny
ul. Józefa Babickiego 12, 94-056 Łódź ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.