Dzisiaj jest: 28.7.2021, imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Sesje biznesowe - Łódź - Fun Run Studio

dodano: 2020.05.05 ważne do: 2022.04.08 wyświetleń: 797
Szczegóły ogłoszenia:

Profesjonalne sesje biznesowe w komercyjnej fotografii odgrywając z roku na rok coraz większą rolę. Chcąc pokazać firmę i jej aktywność na konferencjach, szkoleniach czy wystawach nie sposób pominąć obsługi fotograficznej. W wielu przypadkach wydarzenia takie obsługują pracownicy, którzy nie koniecznie znają tajniki warsztatu fotografa reportera. Moja firma realizuje właśnie takie zlecenia – fotografujemy eventy firmowe, konferencje oraz inne wydążenia z życia firmy, które wymagają profesjonalnej obsługi fotograficznej.

Dlaczego warto wybrać profesjonalną firmę?

Odpowiedzi jest wiele postaram się w kilku zdaniach przedstawić te najważniejsze:

  1. Zdjęcia, które zostaną wykonane będą umieszczone w internecie. Komunikacja marketingowa wielu firm oparta jest aktywności na takich portalach jak Facebook, Instagram ,lub własna strona internetowa. Zdjęcia kiepskiej jakości, źle wykadrowane, zrobione w złym momencie nie będą stanowiły dobrej wizytówki firmy. Internauta -potencjalny klient - może odnieść warzenie braku profesjonalizmu.
  2. Sprzęt reporter dysponuje zazwyczaj dwoma aparatami i kilkoma obiektywami. Zaplecze takie pozwala ma wykonanie zdjęć biznesowych z kilku perspektyw - obiektywy o dużej ogniskowej pozwalają na idealne zdjęcia ze znacznej odległości. Nie bez znaczenia jest światło – nie zawsze fotograf ma do dyspozycji jasną, dobrze oświetloną salę. Często zdjęcia należy wykonać podczas prezentacji kiedy w pomieszczeniu panuje półmrok. Aparaty fotograficzne jakimi dysponuję posiadają bardzo dużą czułości (ISO) co pozwala wykonać perfekcyjne zdjęcie bez „efektu kaszy”. Nie bez znacznie jest tutaj użycie jasnych obiektywów, które znacznie podnoszą jakość zdjęć.
  3. Fotograf koncentruje się tylko i wyłącznie na wykonaniu zadania. Z przebiegu wydarzeń potrafi wybrać te najistotniejsze chwile i pokazać je oddając nastrój towarzyszący uczestnikom. W efekcie powstaje kolekcja zdjęć, która stanowi swoistą opowieść przedstawiająca wydarzenia i uczestniczących w nim ludzi.

Sesje biznesowe to nie tylko eventy i imprezy to również spotkania podczas których zawierane są duże umowy. Bardzo często przekaz z takich wydarzeń jest relacjonowany prze lokalne media – warto pokazać wtedy zdjęcia wysokiej jakości, które będą przedstawić zarząd lub prezesa firmy w sposób nienaganny. Licząc w takiej sytuacji na przychylność przypadkowego reportera, który wykona zdjęcia można zawieść się na ich jakości.

Sesje biznesowe Fun&run stanowią profesjonalną fotografię reporterską, która koncentruje się na emocjach uczestniczących w niej ludziach. Jeśli szukasz fotografa do obsługi ważnego wydarzenia w Twojej firmie zapraszam na moją stronę internetową - sesje biznesowe Fun Run Studio.

Kontakt
Fun&Run Studio - Fotografia biznesowa
ul. Pienista 51H, 94-107 Łódź ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.