Dzisiaj jest: 3.3.2024, imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana

Mediacje rodzinne w Łodzi (Nowy)

dodano: 2021.12.07 ważne do: 2040.05.27 wyświetleń: 369
Szczegóły ogłoszenia:

Od wielu lat prowadzę działalność jako mediator rodzinny w Łodzi. Jeśli dotyka Państwa sytuacja konfliktowa w rodzinie i planują Państwo założenie sprawy sądowej zachęcam do kontaktu i zapoznana się z możliwościami jakie dają mediacje. Jako mediator sądowy prowadzę rozmowy, których celem jest pogodzenie zwaśnionych stron. Dotyczy to trudnych i delikatnych relacji panujących w rodzinie. Sprawy, w których warto skorzystać z mediacji:

  • spory majątkowe, spadkowe,
  • w sprawach rozwodowych,

W celu rozpoczęcia mediacji należny wysłać prawidłowo wypełniony dokument, który jest di pobrania ze strony: Wniosek o przeprowadzenie mediacji rodzinnych

Podczas mediacji z moim udziałem możecie Państw liczyć na bezstronności i wyrozumiałość, najwyższym priorytetem mediacji rodzinnych jest dobro dziecka dlatego sprawy z ich udziałem traktowane są w sposób szczególny. Dokładam wszelkich starań by rodzice będący w konflikcie zwracali uwagę na dobro dziecka.

Kontakt
Mediator Sądowy
ul. Prez. Gabriela Narutowicz 45, 90-130 Łódź ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.