Dzisiaj jest: 22.5.2022, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Szkolenie z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs

dodano: 2020.08.10 ważne do: 2022.08.03 wyświetleń: 505
1 290 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Gęste i długie rzęsy są dzisiaj marzeniem niejednej kobiety. Większość jednak nie może się nimi pochwalić. Próby poprawy natury poprzez używanie dobrych tuszy do rzęs też zazwyczaj nie daje zadowalającego efektu. Nic dziwnego zatem, że coraz popularniejsze jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą jeden na jeden. Jest to zabieg polegający na doklejaniu jednej rzęsy sztucznej do jednej naturalnej. Efekt zagęszczenia rzęs utrzymuje się do ośmiu tygodni.

Zagadnienia

Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Podejmuje następujące kwestie: omówienie techniki, produktów i narzędzi, informacje o rzęsach naturalnych i syntetycznych, przygotowanie miejsca pracy, zalecenia i przeciwwskazania do wykonania zabiegu, diagnozowanie naturalnych rzęs, dobieranie odpowiedniej długości, grubości i stopnia podkręcenia rzęs, omówienie problemów mogących wystąpić podczas wykonywania zabiegu „przedłużanie rzęs”, pielęgnacja, korekta, usuwanie syntetycznych rzęs. Szkolenie to jednak przede wszystkim ćwiczenia przedłużania i zagęszczania rzęs, pielęgnacja, malowanie i zmywanie przedłużonych rzęs.

Dlaczego warto wybrać właśnie to szkolenie?

  • Ponieważ przedłużenie rzęs jest coraz modniejszym zabiegiem,
  • Szkolenie odbywa się w małych, dwuosobowych grupach,
  • Szkoła zapewnia modelki do przedłużenia rzęs,
  • Zapewniamy pomoc w zakupie zestawu do przedłużania rzęs.
  • Ukończenie kursu jest zwieńczone przekazaniem dyplomu w języku polskim i angielskim umożliwiającym świadczenie usług z zagęszczania rzęs w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej.

Wymagania

Na kurs ten ze względu na jego specyfikę powinny zgłaszać się osoby cierpliwe, o stabilnych i precyzyjnych dłoniach oraz ruchach, które cechuje dobra zręczność. Z nami możesz zrealizować swoje plany! Zapraszamy na szkolenie!

Kontakt
Hurtownia Media Urody Łódź
ul. Aleksandra Kostki-Napierskiego 6/58, 94-056 Łódź ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.