Dzisiaj jest: 22.5.2022, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Kurs kosmetyczny henna brwi i rzęs

dodano: 2020.08.10 ważne do: 2023.08.18 wyświetleń: 720
250 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Henna to delikatna farbka, która pozwala podkreślić kolor brwi i rzęs i zaakcentować w ten sposób oprawę oczu klientki. Zabieg jest polecany dla osób posiadających jasne brwi i rzęsy, które stają się „właściwie niewidoczne” po wykonaniu makijażu. Użycie henny doskonale sprawdza się zwłaszcza wiosną i latem, kiedy ze względu na własny komfort nie chcemy wykonywać pełnego make upu Zaakcentowane przy użyciu henny oko zyskuje kolor, który nie spływa, nie znika z potem, ani się nie rozmazuje. Jest praktyczny i bardzo wygodny.

Efekt henny brwi i rzęs utrzymuje się przez około 3 tygodnie. Zabiegu nie można powtarzać częściej niż raz w miesiącu.

Czego się nauczysz na kursie henny brwi i rzęs?

Szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Kursant poznaje podstawowe techniki, narzędzia i produkty. Ważnym punktem kursu jest regulacja brwi, ćwiczenia z nakładaniu henny proszkowej i żelowej (początkowo ćwiczenia z użycia kakao, następnie nauka wykonywania pełnego zabiegu nakładania henny). Ćwiczenia odbywają się na minimum czterech modelkach (modeli organizuje szkoła). Każdy kursant ćwiczy indywidualnie. W trakcie kursu ekspert omawia również problemy, jakie mogą się pojawić w trakcie nakładania henny i wyjaśni, jak sobie z nimi radzić.

  • Czas trwania szkolenia: 6 godziny
  • Koszt szkolenia: 250 zł
Nie trać czasu na samodzielną naukę! Zapraszamy na szkolenie!
Kontakt
Hurtownia Media Urody Łódź
ul. Aleksandra Kostki-Napierskiego 6/58, 94-056 Łódź ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.