Dzisiaj jest: 3.3.2024, imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana

Nadajnik radiowy Hetronic NOVA-L 2.4 (Nowy)

dodano: 2021.12.07 ważne do: 2040.02.25 wyświetleń: 383
Szczegóły ogłoszenia:

Hetronic wprowadza następną generację nadajnika NOVA z najnowocześniejszą technologią do łączenia człowieka z maszyną. NOVA L 2.4 jest ergonomiczne zaprojektowany z kolorowym wyświetlaczem TFT 2,4 ”o wysokiej rozdzielczości i większym panelem sterowania na obudowie w rozmiarze L. NOVA L 2.4 jest idealny do rejestrowania danych w czasie rzeczywistym, programowania oraz jako narzędzie diagnostyczne do defektu w szerokim zakresie aplikacji do sterowania procesami przemysłowymi.

NOVA L 2.4 kontynuuje także tradycję firmy Hetronics polegającą na wdrażaniu nowej technologii w celu zaspokojenia potrzeb klientów poprzez integrację nowego zestawu akumulatorów litowo-jonowych o długiej żywotności i funkcji czujnika man-down.

Klienci mogą w pełni skonfigurować NOVA L 2.4, aby spełnić szeroki zakres zastosowań za pomocą maksymalnie dwóch joysticków dwuosiowych (cyfrowych lub proporcjonalnych), a także szeregu przełączników, dźwigni łopatkowych, diod LED i / lub innych elementów sterujących do spełniają ich potrzeby. Szeroki asortyment części zamiennych oraz kompletne nadajniki znajdują się na stronie firmowej w dziale: sterowanie radiowe suwnic.

Parametry techniczne nadajnika sterowania radiowego Hetronic NOVA L 2.4:

  • Waga: 1,8 kg,
  • Podświetlany kolorowy wyświetlacz TFT 2,4 ”(opcja interfejsu GUI),
  • W pełni konfigurowalny za pomocą joysticków, dźwigni wiosła, przełączników, przycisków,
  • Zasięg: 100m,
  • Adres bezpieczeństwa: 20 bitów ponad 1M możliwości (ADMO),
  • GUI można dostosować do potrzeb klientów.

Aby uzyskać więcej informacji lub zaprojektować własną Nova L 2.4, skontaktuj się z Działem Technicznym Hetronic.

Kontakt
Dźwigi OK Sp. z o.o.
ul. Krótka 6, 95-050 Konstantynów Łódzki ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.