Dzisiaj jest: 27.7.2021, imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Nadajnik radiowy NOVA XXL 4.3 (Nowy)

dodano: 2019.11.27 ważne do: 2021.11.26 wyświetleń: 812
Szczegóły ogłoszenia:

Najnowocześniejszy NOVA XXL 4.3 staje się flagowym produktem sprawdzonej w terenie serii nadajników radiowych z pilotem zdalnego sterowania. NOVA XXL 4.3 oferuje najnowszą technologię interfejsu człowiek-człowiek z nowym kolorowym wyświetlaczem TFT 4,3 ”, czujnikami przechyłu w rękojeści dla większego bezpieczeństwa, opcjonalnym akumulatorem litowo-jonowym 9,0 Ah lub 10,6 Ah do dłuższego użytkowania i rzeczywistym możliwość danych czasowych.

NOVA XXL 4.3 został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, solidnej niezawodności i ergonomii, która zapewnia miejsce dla 16 proporcjonalnych funkcji. Opcje klienta obejmują joysticki dwuosiowe (cyfrowe lub proporcjonalne), dźwignie liniowe, przełączniki, przełączniki obrotowe, przyciski i diody LED.

Dostępny jest kolorowy wyświetlacz 4,3 TFT, który zapewnia dostęp do danych w czasie rzeczywistym i informacje zwrotne z procesu, a także możliwość bezprzewodowego wideo w czasie rzeczywistym. Inne funkcje NOVA XXL 4.3 obejmują opcjonalny wewnętrzny regulowany czujnik pochylenia lub wiodące czujniki TouchSensor ™ w uchwytach, które zapewniają lepszą funkcję „opuszczania człowieka”. Więcej informacji znajdziesz w dziale sterowanie radiowe do suwnic.

Skontaktuj się z ekspertem technicznym, który dostarczy więcej informacji i pomoże zaprojektować Nova XXL 4.3 w zależności od potrzeb.

Parametry techniczne nadajnika sterowania radiowego Hetronic NOVA XXL 4.3:

  • Waga: 24k kg,
  • Zintegrowany kolorowy wyświetlacz TFT 4,3”,
  • Konfigurowalne: joysticki, dźwignie wiosła, przełączniki, przyciski, przełączniki kluczykowe, STOP,
  • Dostępne opcjonalne informacje zwrotne wideo (VF),
  • Zasięg: 100m,
Kontakt
Dźwigi OK Sp. z o.o.
ul. Krótka 6, 95-050 Konstantynów Łódzki ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.