O firmie

Współczesny marketing to przede wszystkim połączenie wykorzystanie obrazu spójnego z identyfikacją wizualną marki. Grafika przedstawiająca produkty firmy zachęca do zapoznana się z właściwościami produktu, jego przeznaczeniem oraz . Każdy kto obserwuje marketing usług dostrzega różnice w komunikacji i kreowaniu wizerunku. O ile ekspozycja produktu jest stosunkowo prosta mam tu do pokazania fizyczną rzecz bryłę, którą możemy eksponować wykorzystując światło, przestrzeń. Fotografia biznesowa skupia się na ekspozycji ludzi, którzy odpowiadają za realizację usług. Najnowsze badania GUS pokazują iż 20% konsumentów korzystających z usług największą wagę przywiązuje do cech natomiast pozostałe 80% do osób, które te usługi świadczą. Fotografia biznesowa niezależnie czy w dużej międzynarodowej korporacji czy w lokalnym zakładzie fryzjerskim odgrywa istotną rolę w kreowaniu wizerunku całej firmy.

Firma, którą prowadzę realizuje sesje biznesowe zdjęcia korporacyjne dla podmiotów zarówno z Łodzi jak i z całej Polski. Współpraca rozpoczyna się od rozmowy, której celem jest ustalenie oczekiwań, terminu oraz miejsca sesji zdjęciowej. Podczas przygotowań do zdjęć analizowana jest ekspozycja marki firmy pod kontem spójności przyszłych zdjęć z identyfikacją wizualną. Określana jest grupa docelowa, do której firma kieruje swoją ofertę tak by zdjęcia odpowiadały graficznie i wizualnie do trwających już działań marketingowych. Sesja zdjęciowa planowana może być w aterie, plenerze lub siedzibie firmy.

Moja firma i moja pasja - fotografia biznesowa. Łódź to przede wszystkim potencjał ludzi, którzy tu mieszkają i pracują. Łódź przyciąga inwestorów i przedsiębiorców kreatywnie pojmujących swoje interesy. Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej i obejrzenia fotografii.

Produkty

  • Fotografia biznesowa - zdjęcia portretowe
  • Zdjęcia ślubne - nastrojowe reportaże